Ευχαριστήριο Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 2019

Ο Σύλλογος γονεων και κηδεμόνων την Πέμπτη 13 Ιουνίου 2019, διοργάνωσε στον αύλειο χωρο του σχολείου με επιτυχία τη γιορτή για τη λήξη του σχολικού έτους 2018/19 καθώς επίσης και τη βράβευση των καλύτερων μαθητών που διακρίθηκαν από κάθε τμήμα με άριστη Βαθμολογία.Ιδιαίτερα επαινέθηκαν για την αριαστη επίδοση τους οι μαθητριες που διακρίθηκαν και τα τρια σχολικα έτη στο Γυμνάσιο με ΑΡΙΣΤΑ .

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν, βοηθήσαν, στήριξαν με την παρουσία τους την εκδήλωση αυτή. Μέ τη συμμετοχή σας ,στις εκδηλώσεις μας, στηρίζετε τις προσπάθειές μας, που στόχο έχουν τη συγκέντρωση χρημάτων και τη διάθεσή τους για τις ανάγκες του σχολείου και των μαθητών. Για την παρουσία τους ευχαριστούμε γονείς, κηδεμόνες, μέλη του συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου μας και καθηγητές από αλλα σχολεια, φίλους και εθελοντές του συλλόγου και την διευθύντρια του σχολείου μας κυρία Σοφία Δασκαλάκη για τη στήριξη.

Επίσης ευχαριστούμε :Τους μουσικούς Κωνσταντίνο Αρτεμάκη (κιθάρα),Παναγίωτη Καρνέζη (Μπουζούκι),Μιχάλη Καμπιτση(Τραγούδι),Κωνσταντίνο Φωκά,που μας χάρισαν υπέροχες μουσικές στιγμές.

Αναλυτικά ευχαριστούμε: Το πολεμικό ναυτικό, την Διεύθυνση Ναυτικων Όπλων(ΔΝΟ) ,το Σούπερ Μάρκετ «Σκλαβενίτης»,το Φαρμακείο «Αδικημενάκη Μαριλένα», το Κομμωτήριο «Κοκκάκη Χριστίνα Αργυρώ»,το Κρεοπωλείο «Λευκά Όρη» Κουριδάκης Εμμανουήλ, το «Φουρνάκι», το «Κουρείο» Μιχ. Ρεβελάκης,το Βιβλιοπωλείο «Ερμής»–Μπυράκης, το κατάστημα Μαριακάκης Ανδρέας (Υδραυλικές Εργασίες),το κατάστημα Βλαχάκης FORM,το κατάστημα KVAPE (ηλεκτρονικά τσιγάρα), το SuperMarket ΦΙΝΟ,το Βιβλιοπωλείο "ΔΙΑΥΛΟΣ"-Τσιτσιριδάκη Βικτώρια Μουρνίες,το Ψητοπωλείο ΒΑΝΤΕΣ, το κατάστημα Διγαλάκης, το Cretan Secrets Νίκος Κλωθάκης, τα Αρτοποιΐα- Ζαχαροπλαστεια, Γλυμιδάκης Δημήτριος, το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «Ανδρουλάκη Στέλλα», την «ΑΝΕΚ», το Πρατήριο υγρών καυσίμων Δημοτάκης Χαλεβελάκης Ο.Ε., το πρατήριο υγρών καυσίμων Καπετανάκης Κωνσταντίνος,το κατάστημα "3 LINES" Αξεσουάρ αυτοκινήτων Δημήτρης Ροζάκης,το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Σμαράγδης και Μαρίας Βιζυράκη, το κατάστημα ELECTRONET Βενιανάκης-Πενταράκης,το SUPER MARKET SYNKA, την Βιοτεχνία αγροτικών μηχανημάτων Ραμπαλάκος Α.Α. Ο.Β.Ε.Ε., τα Βιομηχανικά Είδη - Εργαλεία Δράκος –Νικηφοράκη Υιοί Γ.ΟΕ,Γ. Φωτεινάκης & ΣΙΑ Ι.Κ.Ε, Βιβλιοπωλείο ¨"Το Αναλώσιμο"

Σας ευχόμαστε να είστε πάντα καλά, να περάσετε όμορφα το καλοκαίρι και ζητούμε τη συμμετοχή σας και τις συμβουλές σας, ώστε να γινόμαστε καλύτεροι.

Για το Δ.Σ

Η Προεδρος                       Η Γραμματέας