ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ

• Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Σούδας, στα πλαίσια της λήξης του σχολικού έτους 2019-2020 αισθάνεται την ανάγκη να εκφράσει θερμές ευχαριστίες στην Διευθύντρια του Σχολείου μας κ. Σοφία Δασκαλάκη, την Υποδιευθύντρια κ. Μαρία Μπλαζάκη, τον Υποδιευθυντή κ .Εμμανουήλ Γυπαράκη και όλους τους καταπληκτικούς και υπέροχους Καθηγητές μας για την άριστη και ειλικρινή μας συνεργασία με σκοπό την ουσιαστική πρόοδο των παιδιών μας και του σχολείου.

Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς μας που ήταν συνέχεια δίπλα μας, και με την προσφορά τους έκαναν πραγματικότητα τις δραστηριότητες του ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ.

• Το Πολεμικό Ναυτικό.
  • Τη Διεύθυνση Ναυτικών Όπλων(ΔΝΟ) .
  • Το Σούπερ Μάρκετ Σκλαβενίτης.
  • Το κατάστημα Cretan Secrets ,Νίκος Κλωθάκης,Σούδα.
  • Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Σμαράγδης και Μαρίας Βιζυράκη Σούδα.
  • Το Σούπερ Μάρκετ SYNKA.
  • Το κατάστημα « Βιομηχανικά Είδη - Εργαλεία Δράκος »–Υιοί Νικηφοράκη Γ.ΟΕ Σούδα.
  • Το Βιβλιοπωλείο, Το Αναλώσιμο, Χανιά.
  • Το Βιβλιοπωλείο Ερμής Μπυράκης
  • Οικοδομικές κατασκευές Μονώσεις Κλωθάκης Δημήτρης,
  • Τον κ. Πολύδωρα Ντακάκη, υπεύθυνο πωλήσεων και προμηθειών TROPIC
  • Το Λογιστικό Γραφείο Κοντογιάννη Ευάγγελου ,Χανιά.
  • Το Ψητοπωλείο, ο Γρήγορος, στην Πλατεία Σούδας.
  • Το COFFEE SHOP, Κόμβος Σούδας.
  • Την Ψαροταβέρνα Τα Νεώρια Ξυλούρη - Χαλκιαδάκη Παλιό Λιμάνι, Χανιά.

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Μπυράκη Μαρίας, Σούδα.

• Την Βιοτεχνία αγροτικών μηχανημάτων Ραμπαλάκος Α.Α. Ο.Β.Ε.Ε.1ο χλμ. Ν. Εθνικής οδού Χανίων-Κισσάμου, Χανιά.
  • Το Ταξιδιωτικό Γραφείο PAPAGEORGE TRAVEL Σούδα.
  • Το Φαρμακείο Άννας Βουρδουμπά ,Σούδα.
  • Την Ταβέρνα Μαντάς ,Κάτω Σούδα.
  • Το κατάστημα Ψιλικά Τύπος Εφημερίδες Σχοινοπλοκάκη Γ. Στυλιανή Σούδα.

Το Πρακτορείο ΟΠΑΠ ,Παπαγεωργίου Γεώργιος ,Σούδα.

Τους ευχαριστούμε και για έναν ακόμη πολύ σοβαρό για εμάς λόγο,γιατί όλοι τους πραγματικά ήθελαν να βοηθήσουν και το έκαναν από καρδιάς!

Στους μαθητές του σχολείου μας ευχόμαστε καλές διακοπές, διασκέδαση και ξεκούραση.

Στους εκπαιδευτικούς και σε όλους εμάς τους γονείς ,ευχόμαστε καλές διακοπές και καλή αντάμωση για τη νέα σχολική χρονιά με δύναμη και κουράγιο για ακόμα πιο δημιουργικές και ουσιαστικές πρωτοβουλίες για τα παιδιά μας και το Σχολείο!!!

Για το Δ.Σ

Η Πρόεδρος                                                         Η Γραμματέας